Wyjazd z Łodzi 20.08.2019 Energylandia wycieczka 1 dniowa

20.08.2019

Cena:  99 zł /os.

Dodatkowo płatny bilet wstępu: dzieci  do 140cm wzrostu 74 zł / dzieci i dorośli powyżej 140 cm wzrostu 119 zł

Wyjazd z :

Łodzi  5:00 parking przy DW. Łódź Kaliska ul. Karolewska

Cena zawiera:

  • przejazd klimatyzowanym autokarem,
  • podatek VAT,
  • opiekę pilota,

 

Dojazd na miejsce ok. godz. 10:00 – 11:00 wyjazd w drogę powrotną ok godz. 19:00 – 20:00

 

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 30 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski, niespełna pół godziny drogi z Katowic i Krakowa, a od Wadowic czy Oświęcimia dzieli nas niespełna 17 kilometrów.

Energylandia jest na rynku zaledwie od 4 lat – jednak mnogość atrakcji, najwyższy poziom obsługi i komfort Gości – spełniają najwyższe standardy. Rocznie odwiedzają nas tysiące turystów chcących doświadczyć rozrywki na najwyższym światowym poziomie.

Bardzo istotny i ważny jest fakt, że w Energylandii, kupując JEDEN BILET WSTĘPU, możesz korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Nie trzeba się już przejmować, że w połowie zwiedzania zabraknie pieniędzy na kolejną przejażdżkę dla Ciebie, czy Twoich dzieci. Można spędzić u nas cały dzień, od otwarcia do zamknięcia, korzystając ze wszystkich atrakcji, tyle razy ile tylko się chce! Gwarantujemy, że nikt nie będzie się nudził i na pewno każdy zechce do nas wrócić… po więcej!

 

WIĘCEJ PRZECZYTASZ TUTAJ !

Zarezerwuj już dziś

ostatnio dodane