14.02.2020 Koncert Karnawałowy „Magiczny Muzyczny”

Koncert Karnawałowy pt. „Magiczny Muzyczny”

Teatr Muzyczny w Łodzi

14.02.2020 (piątek) wyjazd z Turku 16:00

„Magiczny Muzyczny” to tytuł kolejnego po „The best of Muzyczny” i „Step by step” niezwykłego koncertu, którego premiera ma miejsce w ostatnią noc roku, w wykonaniu artystów Teatru Muzycznego w Łodzi. Wieczór w teatrze uatrakcyjni widowisko, wypełnione najbardziej niezapomnianymi i wzbudzającymi największe emocje utworami filmowymi i musicalowymi. Magia kina i musicalu objawi się na jednej scenie. Scenie Teatru Muzycznego w Łodzi.

Usłyszymy wielkie przeboje, takie jak „My way” i „Strangers in the night” Franka Sinatry, „Spanish Eyes” z repertuaru Elvisa Presleya, „Aquarela do Brasil” Ary’ego Barroso, „Granadę” Agustína Lary…
Nie zabraknie też motywów ze słynnych musicali i filmów, takich jak „1492. Wyprawa do raju”, „Love Story”, czy „Hallo, Szpicbródka!”.

Tradycyjnie w koncercie udział wezmą czołowi artyści teatru przy Północnej – znani i lubiani wokaliści, tancerze i muzycy. Swoim talentem uraczą nas Emilia Klimczak, Justyna Kopiszka, Ewa Spanowska, Kamil Dominiak, Paweł Erdmana, Zbigniew Macias, Michał Mielczarek, Marek Prusisz, Bogdan Sokołowski i Piotr Rosik. W programie nie zabraknie też młodych wokalistów, znanych z najnowszej premiery teatru – „Miss Saigon”. Wybrane utwory wykonają Maciej Pawlak i Joanna Gorzała – zwyciężczyni Złotej Maski za najlepszy debiut wokalno-aktorski w sezonie 2018/2019.

Koncert wyreżyseruje Zbigniew Macias, twórca takich przebojowych koncertów jak: „Ten piękny, wspaniały świat”, „Wielka sława to żart”, „Muzyczna podróż z Wiednia do Rio”, „W zaczarowaną noc” i „The best of Muzyczny”. Orkiestra Teatru Muzycznego w Łodzi zagra pod batutą Elżbiety Tomali-Nocuń.

Cena:100zł/os

Cena zawiera:

przejazd autokarem,

bilety wstępu

Zarezerwuj już dziś

ostatnio dodane