22.08.2020 Koncert ANDREA BOCELLI (PGE NARODOWY)

WARSZAWA PGE NARODOWY

KONCERT

ANDREA BOCELLI

22.08.2020

  • godz. 15:00 – wyjazd z Turku
  • godz. 20.00 – koncert

Legendarny artysta, światowej sławy tenor pochodzący z włoskiej toskanii, występujący na największych światowych scenach od ponad 20 lat. Bocelli niewątpliwie należy do grona niezwykle inspirujących wokalistów, o twórczości docenianej przez amatorów najróżniejszych gatunków muzycznych. Liryka kompozycji i kunszt wykonania zachwycają najbardziej wymagających melomanów, którzy w występach Bocelli’ego dostrzegają prawdziwą pasję do muzyki i talent.

Absolwent Uniwersytetu w Pizie, uczeń legendarnego tenora Franco Corelli, sławę zdobył dzięki współpracy z artystą rockowym Zucchero. Autor ośmiu oper, mający w swojej dyskografii trzynaście albumów studyjnych doceniony został przez samego Luciano Pavarottiego. Zdobywca najbardziej prestiżowych nagród świata muzycznego, w tym Złotego Globu, World Music Awards, Brit Awards, nominowany był do nagród Emmy, Grammy i Latin Grammy Awards.

Andrea Bocelli, najbardziej uwielbiany tenor świata odwiedzi Polskę w przyszłym roku! Andrea Bocelli – współczesna legenda muzyki pop-operowej, mistrz włoskiego belcanta i najbardziej rozchwytywany tenor wszech czasów – zaśpiewa 22 sierpnia 2020 roku na PGE Narodowym w Warszawie.

Cena: 470 zł/os ( 400 zł bilet + 70 zł transport w obie strony)

Zapisy do 25.02.2020r

Warunkiem rezerwacji jest wpłata 400 zł /os przy podpisaniu umowy do dnia 25.02.2020r pozostała kwota na 30 dni przed koncertem.

Cena zawiera:

Przejazd autokarem lub busem ,bilet na koncert (na trybunach na wprost sceny)

Zarezerwuj już dziś

ostatnio dodane