30.03.2020 Komedia „Przygoda z Ogrodnikiem” gościnnie w Teatrze Muzycznym w Łodzi

,,Przygoda z ogrodnikiem”

Gościnnie w Teatrze Muzycznym w Łodzi

30.03.2020

– godz. 14:50 – zbiórka na parkingu przy Lidlu w Turku

– godz. 17:30 – spektakl ,,Przygoda z ogrodnikiem”

Przygoda z ogrodnikiem to czarna komedia z zaskakującą puentą wybitnego kanadyjskiego autora – Norma Fostera. Znany jest on polskiemu widzowi z takich hitów scenicznych jak: Premiera, Ostra Jazda, Old Love, Randka w Ciemno na dwie pary, Długi ŁYKend czy Między łózkami.

 

Para aktorów – Państwo Dzicy, po latach pracy w teatrze, porzucają ambicje i mizerne życie aktorów teatru objazdowego. Zostają ekspertami od samodoskonalenia osobowości i jeżdżą po świecie z szkoleniami motywacyjnymi. Kiedy są na szczycie kariery ich małżeństwo powoli się rozpada. Jaki udział ma w tym ogrodnik Państwa Dzikich… Czy z pomocą stanowczej agentki uda im się pozostać na szczycie, a jednocześnie odnaleźć prawdziwych siebie i odnowić wzajemną miłość? Wyrafinowany humor, chwile refleksji i wyśmienita obsada: Anna Mucha, Agnieszka Włodarczyk, Katarzyna Cichopek/Anna Oberc Sylwester Maciejewski/Bogdan Kalus Artur Krajewski/Bartek Żukowski, oraz Michał Sitarski to wszystko powinno Was przyciągnąć bardziej niż wykłady jakiegokolwiek guru od motywacji…


– Panie i Panowie. Proszę zapiąć pasy i otworzyć umysły, ponieważ doznacie na sobie siły „Metody Dzikich”. Seminarium zmieniające życie. Stworzone po to, żeby osadzić Was na ścieżce emocjonalnego i profesjonalnego sukcesu. A teraz… oto dwoje specjalistów od samorealizacji, którzy będą przewodnikiem po meandrach Waszych osobowości, aż do osiągnięcia celu. Dyrygenci Waszego przebudzenia i nowego początku. Mężczyzna i kobieta, którzy przez siedem burzliwych lat ulepszali życie na całym globie. Powitajmy ich proszę… autorzy poradnika „Sukces, to ciągła praca nad sobą” i najlepiej sprzedającej się ostatnio książki „Dzikość w środku”… oto przed Wami Hal i Cindy Dziki!

– około godz. 22:00 – powrót do Turku

Cena: 120  zł/os
Cena zawiera:

– Przejazd autokarem,

– bilet wstępu na spektakl

Zarezerwuj już dziś

ostatnio dodane