13.04.2019 Praga Zwiedzanie + Jarmark Wielkanocny

„Stolica Republiki Czeskiej zaprasza na barwny program świąteczny. Najpopularniejszą atrakcją jest coroczny jarmark wielkanocny,  który odbywa się w trzech miejscach  – na placu Wacława, na Rynku Starego Miasta i na placu Republiki. Tylko na Rynku Starego Miasta stanie aż 90 stoisk z tradycyjnymi produktami czeskimi, między innymi z pisankami, koronkami, ozdobami wielkanocnymi, drewnianymi zabawkami czy kukiełkami. Każdego dnia jarmark odwiedza 10 000 osób. Na gości czekają nie tylko atrakcyjne produkty, lecz także bogaty program kulturalny, na przykład wystąpienia taneczne i muzyczne, pokazy rzemiosł dawnych, ozdabianie pisanek, wyplatanie rózg wielkanocnych i wyrób świeczek. Najmłodsi uczestnicy będą mogli wypróbować swych umiejętności w dziecięcej pracowni na Rynku Starego Miasta.” https://www.czechtourism.com/pl/e/easter-prague/

– Zbiórka i wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy Turek godz. 2:00

– Godz. 10:00 przyjazd na miejsce. Realizacja programu: Zwiedzanie z przewodnikiem m.in.słynny Most Karola najbardziej charakterystyczna atrakcja Pragi, Hradczany z Katedrą Św. Wita, w trakcie zwiedzania czas wolny na Jarmarkach wielkanocnych. Plac Waclawa, Rynek Staromiejski i Ratusz z zegarem Orloj, Waclawskie Namesti, kościół Marii Panny, Brama Prochowa, Dom Miejski.

– Godz. 19:30 wyjazd z Pragi

Termin i cena:

13.04.2019  – 169 zł/os + 5€

 

Cena obejmuje:
– Przejazd autokarem wyposażonym w klimatyzację;
– Opiekę przewodnika miejskiego po Pradze;
– Ubezpieczenie KL i NW;

Cena nie obejmuje:
– obowiązkowo płatnych kosztów uczestnictwa w całym programie ( parkingi, opłaty drogowe, system słuchawkowy Tour Guide) – 5 euro/os.

Uwagi: Program jest ramowy i kolejność zwiedzania może ulec zmianie.  Należy zabrać paszport lub dowód osobisty.

 

Zarezerwuj już dziś

ostatnio dodane