09.05.2020 „Wesoła Wdówka” Teatr Muzyczny w Łodzi

Operetka WESOŁA WDÓWKA

Teatr Muzyczny w Łodzi

09.05.2020

 

„Wesoła Wdówka” to najsłynniejsze sceniczne dzieło Franza Lehára. Operetka, której wszystkie arie i pieśni zasługują na miano przebojów.

Wiadomość o przyjeździe do Ponteverdy w Paryżu, bogatej i pięknej wdowy po bankierze wstrząsa mieszańcami. Aby zatrzymać majątek w księstwie zostaje uknuta intryga, która zakłada wydanie za mąż Hanny Glawari za rodaka. Jednak, nie wszystko biegnie po myśli spiskujących.

Produkcja Teatru Muzycznego z Łodzi zachwyca swym rozmachem. Blisko 100 artystów na scenie (soliści, tancerze, orkiestra), bogata scenografia, doskonałe kostiumy oraz zabawne libretto uzupełniają całość. Reżyserem operetki jest dyrektor Teatru Muzycznego- Zbigniew Macias – stworzył widowisko przyjazne i mające przede wszystkim dostarczyć kilku godzin rozrywki i przyjemności. Udało się to nader obficie – napisał Dariusz Pawłowski w dzienniku „Polska – The Times”.

Wielbiciele muzyki Lehára będą mogli posłuchać jego pięknych melodii, a i bawić się licznymi perypetiami. „Wesoła Wdówka” to ponadczasowa opowieść, pełna humoru, intryg i wpadek – zapewnia doskonałą rozrywkę od początku… aż po szczęśliwe zakończenie.

 

Harmonogram wyjazdu:

-15:50 – zbiórka na parkingu przy Lidlu w Turku

-16:00 – wyjazd w kierunku Łodzi

-18:30 operetka  ,,Wesoła Wdówka”

-około godz. 23:00 – powrót do Turku (parking przy markecie Lidl)

 

Cena:  85 zł/os

 

 

Cena zawiera:

-Przejazd autobusem

-bilet wstępu na operetkę

Zarezerwuj już dziś

ostatnio dodane